Kontakt

Programdirektør

Christina Wilson

christina@artweek.nu  +45 28397160

 

Direktør 

Jan Falk Borup
jan@kunstenmedia.com

 

Presse og kommunikationschef 

Anne Riber

anne@artweek.nu / +45 40894224

 

Digital redaktør 

Erik Duckert

erik@kunstenmedia.com

 

Projektleder på Art Week avisen 

Christian Brems

christian@artweek.nu

 

Projektkoordinator

Ditte Winther Brødreskift

ditte@artweek.nu / +45 60136283

 

Programkoordinator 

Liv Krüger

program@artweek.nu 

 

Kommunikationspraktikant 

Peter Mandrup-Poulsen

peter@artweek.nu

 

 

 

Art Week er en organisation i Kunsten Media.

(V. Direktør Jan Falk Borup)