Kontakt

Forslag, spørgsmål, idéer til samarbejde? Kontakt Art Week med følgende kontaktdata:

Direktør 
Jan Falk Borup
jan@kunstenmedia.com

Festivalproducent
Rie Hougaard Landgreen
rie@artweek.nu / +45 3174 6996

Kommunikations og Pressechef
Sisse K. Ibsen
sisse@artweek.nu

Leder af internationalt program
Irene Campolmi
irene@artweek.nu / +45 3164 4865

Leder af nordisk program
Iben Elmstrøm
iben@artweek.nu

Koordinator
Anna Bak
koordinator@artweek.nu

Art Week er en del af Kunsten Media Fonden.